اخبار

رتبه‌بندی رسانه‌ها در جهت تحقق عدالت رسانه‌ای است

رتبه‌بندی رسانه‌ها در جهت تحقق عدالت رسانه‌ای است
حسین انتظامی با تاکید بر استفاده مناسب رسانه ها از فناوری های نوین ارتباطی، از حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای طراحی و تولید نرم افزارهای کارآمد در این عرصه خبر داد.

 

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از خبرگزاری آریا، ضمن حضور در جمع تحریریه، از نزدیک با دو اپلیکیشن طراحی شده در این خبرگزاری آشنا شد. اپلیکیشن های «سینما دیدار و دیدار پرس» با هدف تقویت فضای تعاملی میان مردم و محصولات فرهنگی - هنری طراحی شده و در دو حوزه سینما و مطبوعات به زودی به شکل سراسری عرضه می شود. 

حسین انتظامی در این بازدید استفاده از ظرفیت های شبکه های اجتماعی، همچنین نرم افزار های جدید را برای توسعه فضای رسانه ای و افزایش مخاطبان مهم ارزیابی کرد و گفت: باید متناسب با فضا و مخاطبان جدید حرکت کرد و از امکانات مکمل رسانه ای برای افزایش ضریب نفوذ و کیفی سازی مخاطبان بهره برد.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استقبال از تجهیز رسانه ها به ابزارهای جدید اطلاع رسانی، به طرح رتبه بندی روزنامه ها، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با کمک اهالی رسانه و مبتنی بر استفاده از این ظرفیت های نوظهور اشاره و تصریح کرد: مبنای ایجاد نظام رتبه بندی، تحقق عدالت رسانه ای است چرا که ملاک همکاران ما برای ارائه خدمات مختلف معنوی و مادی از جمله پرداخت یارانه مستقیم، یارانه طرح اشتراک، آگهی های دولتی و سایر برنامه ریزی ها، بر اساس نتایج طرح های رتبه بندی صورت می گیرد.

امیر محبیان، مدیر مسئول خبرگزاری آریا نیز در این بازدید، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت این خبرگزاری، تولید محتوای متناسب با نیاز مخاطب، استفاده از ظرفیت مراکز استانی و تعامل با مخاطبان با بهره گیری از نرم افزارهای طراحی شده را از جمله فعالیت های شاخص خبرگزاری آریا عنوان کرد.

۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۶:۱۵
تعداد کلیک: ۹۹۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500