اخبار

جدیدترین آمار از انتخابات الکترونیکی خانه‌های مطبوعات

جدیدترین آمار از انتخابات الکترونیکی خانه‌های مطبوعات
چهارمین جلسه ستاد برگزاری انتخابات الکترونیکی خانه های مطبوعات برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی برخی موارد و درخواست های مطرح شده توسط خانه های مطبوعات استانهای کشور، آخرین آمار از روند ثبت نام اعضا برای انتخابات الکترونیکی اعلام شد.

بر این اساس، تا 29 بهمن، 2 هزار و 162 نفر وارد سامانه خانه مطبوعات شده اند و 664 نفر نیز با تکمیل مدارک، کد پیگیری دریافت نموده اند که از روز سه شنبه سوم اسفندماه، فرایند تایید عضویت این افراد توسط خانه های مطبوعات هر استان آغاز خواهد شد.

طبق آمار سامانه خانه مطبوعات، استان های خراسان جنوبی، کرمان و کردستان بیشترین آمار ثبت نام اعضا را به خود اختصاص داده اند.
شایان ذکر است،  اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir  نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود اقدام نمایند. کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک نسبت به ارایه درخواست عضویت خویش اقدام نمایند. همچنین جهت سهولت کار و رفع اشکالات احتمالی شماره تماس نمایندگان ادارات کل و نمایندگان خانه های مطبوعات به تفکیک هر استان در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه خواهند بود.

لازم به ذکر است ثبت نام در این سایت جهت شرکت در انتخابات هیات مدیره خانه های مطبوعات در سراسر کشور به طور همزمان و به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد الزامی است و متقاضیان باید نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت مذکور تسریع نمایند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۶۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید