اخبار

جلسه بررسی اعتراض به نتایج رتبه بندی پایگاههای خبری برگزار می شود

جلسه بررسی اعتراض به نتایج رتبه بندی پایگاههای خبری برگزار می شود
جلسه بررسی و رسیدگی به اعتراض نتایج اولیه دومین دوره رتبه بندی پایگاه های خبری روز پنجشنبه 19 اسفند ماه در موسسه نشرآوران برگزار می شود.

 

سید محسن فرجادی دبیر کمیته رتبه بندی پایگاه های خبری با اعلام این خبر گفت: نتایج اولیه رتبه بندی، روز شنبه برای پایگاه های خبری که در دومین دوره رتبه بندی شرکت کرده اند، ارسال شد و با توجه به اینکه جدول امتیازات ارسال شده برای شرکت کنندگان در دومین دوره رتبه بندی به معنای نهایی بودن این طرح نیست، نتایج نهایی پس از استماع و بررسی اعتراض پایگاه های خبری، از سوی کمیته رتبه بندی اعلام خواهد شد.

وی افزود: شرکت کنندگان در دومین دوره رتبه بندی پایگاههای خبری در صورت اعتراض به نتایج اعلام شده تا پایان وقت اداری 18 اسفندماه 95 فرصت دارند اعتراض خود را به انضمام مستندات به نشانی ایمیل  doc.form.e.rasaneh@gmail.com ارسال نمایند. ضروری است مستندات امتیاز شاخص مورد اعتراض به همراه نامه مدیر مسئول ارسال شود.

دبیر کمیته رتبه بندی پایگاه های خبری اظهارداشت: مدیران مسئول پایگاه های خبری شرکت کننده در طرح رتبه بندی در صورت تمایل می توانند به صورت حضوری نیز در جلسه رسیدگی به اعتراضات شرکت نمایند.

بنابراین گزارش ضروری است متقاضیان حضور در جلسه، برای تعیین وقت و کسب اطلاعات بیشتر تا پایان وقت ادرای روز چهارشنبه با شماره 84095242 و 84095248  تماس حاصل فرمایند.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۷:۲۴
تعداد بازدید : ۸۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید