اخبار

رسانه‌های استانی در اولویت‌های حمایتی قرار دارند

رسانه‌های استانی در اولویت‌های حمایتی قرار دارند
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس گفت: در بحث توزیع یارانه‌های حمایتی در سال جاری، موضوع توجه ویژه به رسانه‌های استانی و محلی در اولویت قرار دارد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دیدار با علی گلمرادی، نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود برخی محدودیت‌های زیرساختی و تکنولوژیکی در حوزه مطبوعات و رسانه‌های استانی اظهار امیدواری کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی طی یک فرآیند هماهنگ و هدفمند همه تلاش خود را در جهت کاهش مشکلات و مسائل مرتبط با رسانه‌ها و خبرنگاران محلی به ویژه در استان های کم برخوردار به کار گیرند.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر مساله آموزش در استان‌ها خاطرنشان کرد: آموزش در عرصه‌های نوین روزنامه نگاری در تمام استانها، در دستور کار قرار دارد و به فراخور درخواست‌ها، از تمام امکانات خود و ظرفیت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها، برای این مقوله استفاده خواهیم کرد.

وی از طراحی نظام‌نامه جدید محاسبه یارانه نشریات در سال جاری خبر داد و گفت: در بحث توزیع یارانه های حمایتی در سال جاری، موضوع توجه ویژه به رسانه های استانی و محلی در اولویت قرار دارد.

علی گلمرادی، نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از وضعیت حاکم بر مطبوعات استانی و بیان مسائل و مشکلات رسانه ها و روزنامه نگاران حوزه انتخابیه خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد یارانه‌های حمایتی با پرداخت بهنگام، بخشی از مشکلات مطبوعات را برطرف کند.

۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۱۷
تعداد کلیک: ۳,۹۸۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500