اخبار

ثبت‎نام دوره‌های آموزشی روزنامه‌نگاری تمدید شد

ثبت‎نام دوره‌های آموزشی روزنامه‌نگاری تمدید شد
ثبت‌نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت روزنامه‌نگاری با تسهیلات ویژه برای اعضای تحریریه‌های رسانه‌ها در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تا اول مهرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، دوره‌های جدید دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها در یک نیمسال تحصیلی و به مدت 16 هفته در قالب 12 واحد دانشگاهی با ارائه 6 درس کاربردی در هر شاخه برگزار می‌شود و داوطلبان پس از پایان موفقیت‌آمیز دوره، گواهی معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت می‌کنند. ثبت نام در این دوره ها پس از مصاحبه حضوری در دفتر مطالعات و ارسال مدارک انجام می شود.

«روزنامه نگاری پایه و تکمیلی، روزنامه نگاری چند رسانه ای، گرافیک مطبوعاتی، عکاسی، تبلیغات و مدیریت رسانه» از جمله دوره‌هایی است که در دوره جدید برگزار می شود.

به شاغلان در تحریریه‌ها که اسامی آنها در لیست بیمه‌ای 30 روزنامه اول، 5 خبرگزاری اول و 5 پایگاه خبری اول طرح‌های رتبه‌بندی قرار دارد یا دارندگان کارت روزنامه نگاری  از کمیسیون صدور کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری و شاغلان در تحریریه سایر نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌ها در صورت قبولی در دوره، 50 درصد از کل شهریه عودت داده می‌شود.

علاقمندان می توانند جزئیات دروس ارائه شده در هر دوره اعلامی و شیوه ثبت نام را اینجــا مطالعه نمایند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۹
تعداد کلیک: ۲,۲۹۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500