اخبار

آخرین فرصت تکمیل اعلام وصول نشریات برای محاسبه یارانه نوبت سوم سال97

آخرین فرصت تکمیل اعلام وصول نشریات برای محاسبه یارانه نوبت سوم سال97
نشریات ادواری (به جز روزنامه‌ها) برای دریافت یارانه مرحله سوم تا پایان مهر ماه فرصت دارند اعلام وصول تأیید شده خود را کامل کنند.

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی طی اطلاعیه‌ای مهلت تایید اعلام وصول نشریات کشور برای محاسبه یارانه مرحله سوم را پایان مهر ماه اعلام کرد.
 
در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن برای اطلاع و اقدام مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها نیز ارسال شده، 30مهرماه 97 به عنوان آخرین مهلت اعلام وصول نشریات سراسری و استانی( به جز روزنامه‌ها) تعیین شده است.
 
طبق ضوابط حمایتی رسانه‌ها در سال 1397، آن تعداد از شماره‌های نشریات که در بازه زمانی مورد حمایت، منتشر و اعلام وصول تأیید شده داشته باشند، در فهرست حمایتی قرار می‌گیرند.

بر این اساس، گزارش‌گیری اداره حمایت، پس از پایان هر بازه زمانی اعلام شده، انجام می‌شود و شماره‌هایی که پس از موعد مقرر اعلام وصول شوند، مشمول حمایت نخواهند بود؛ بنابراین فرایند اعلام وصول در موعد مقرر و تایید در سامانه، توسط کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محاسبه و تخصیص یارانه مطبوعات، اهمیت زیادی خواهد داشت.
 
لازم به یادآوری است نشریات استانی و منطقه‌ای نیز باید فرآیند اعلام وصول خود را در تعامل با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها تکمیل کنند.

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
تعداد کلیک: ۳,۰۳۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500