اخبار

حضور گسترده رسانه‌های خارجی برای پوشش پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)

حضور گسترده رسانه‌های خارجی برای پوشش پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)
با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایندگان مقیم و غیرمقیم رسانه‌های خارجی، آیین پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) در داخل و خارج ایران را پوشش خبری می‌دهند.

به گزارش اداره‌کل رسانه‌های خارجی، نمایندگان مقیم و غیرمقیم رسانه‌های خارجی از کشورهای مختلف جهان، آیین راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) را در مرزهای غربی کشور، مسیرهای داخلی عراق و همچنین مراسم ویژه «جاماندگان پیاده‌روی اربعین» در میدان امام حسین (ع) و پیاده‌روی به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پوشش خبری می‌دهند.

علاوه بر این تعدادی از نمایندگان خبری رسانه‌های مذکور همراه با دل‌دادگان حسینی، مسیر شهر مقدس نجف اشرف به سمت کربلای معلی را با پای پیاده طی خواهند کرد و در روز اربعین، زائر امام حسین(ع) خواهند بود.

براساس این گزارش، خبرنگاران و گروه‌های خبری تلویزیون های کربلا، العهد، النجبا و الفرات عراق، المنار لبنان، کانال 12و هلال ترکیه، تلویزیون های NBC  و CBS امریکا، APTN امریکا، TIMA انگلستان، خبرگزاری راپتلی روسیه، خبرگزاری فرانسه وENEX  لوگزامبورگ و همچنین موسسه عکس پولاریس ایمیجز آمریکا از جمله رسانه‌هایی هستند که آیین پیاده‌روی اربعین را به صورت میدانی پوشش می‌دهند.

۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۴۵
تعداد کلیک: ۱,۴۶۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500