اخبار

مشارکت مدیران مسئول از مرز 1000 نفر گذشت

مشارکت مدیران مسئول از مرز 1000 نفر گذشت
بنابر اعلام دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، میزان مشارکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات تا ساعت 13:54 دقیقه از مرز 1000 نفر گذشت.

به‌گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، با گذشت حدود 4 ساعت از آغاز انتخابات و تا ساعت 13:54 دقیقه امروز یکشنبه 27 آبان‌ماه 97 میزان مشارکت در انتخابات بالغ بر 1000 نفر در سامانه جامع رسانه‌ها ثبت شد.

بنابراعلام دبیرخانه هیات نظارت و مطابق تبصره 4 ماده 33 آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات بر مطبوعات، تعداد 3415 نفر از مدیران مسئول واجد شرایط رای‌دهی در این دوره از انتخابات شناخته شدند.

حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات و پلیس «فتا» در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات و همچنین هیات ویژه سازمان بازرسی کل کشور با هدف نظارت بر حسن انجام انتخابات ازجمله تمهیدات اندیشیده شده برای افزایش ضریب امنیت در این دوره از انتخابات است.

تعدد نامزدها و حضور مدیران مسئول رسانه‌هایی با گرایش‌ها و نحله‌های متنوع فکری و سیاسی و همچنین ایجاد کمپین‌های مختلف رسانه‌ای، فضای حاکم بر این دوره از انتخابات را بسیار رقابتی‌تر از دوره‌های گذشته کرده است.

شایان ذکر است هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات به‌صورت الکترونیکی بین 122 نفر از مدیران مسئول متقاضی حضور در هیات نظارت بر مطبوعات در حال برگزاری است و نتایج آن بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌دهی و تایید کمیته متشکل از نمایندگان قوای سه گانه منتشر می‌شود.

 


۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۳۵
تعداد کلیک: ۱,۷۹۵

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500