اخبار

نماینده قوه قضائیه از ستاد انتخابات هیات نظارت بازدید کرد

نماینده قوه قضائیه از ستاد انتخابات هیات نظارت بازدید کرد
نماینده قوه قضائیه و رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از ستاد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات گفت: سازوکارهای انتخابات الکترونیکی، برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت مطبوعات را تسهیل کرده است.

 

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور بعداز ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات پاسخگوی خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات بود.
قاضی سراج با تاکید بر مشارکت حداکثری مدیران مسول رسانه‌ها در این انتخابات گفت: تا کنون 40 درصد واجدین شرایط رای‌دهی از سراسر کشور در این انتخابات شرکت کرده اند و امیدواریم در ساعات باقیمانده، انتخابات به نصاب لازم یعنی نیم بعلاوه یک برسد و نماینده مدیران مسئول در مرحله اول شود.
به‌گفته وی این دومین دوره‌ای است که این انتخابات به صورت الکترونیک  برگزار می شود و پیش از آن بیشتر شرکت کنندگان از بعد مسافت و دوری راه برای حضور در انتخابات گلایه داشتند.
سراج تصریح کرد: مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، پلیس «فتا» و سازمان بازرسی کل کشور از ابتدا تا پایان زمان برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول و شمارش آرا، با حضور خود بر این انتخابات نظارت دارند.

۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۳۵
تعداد کلیک: ۲,۰۳۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500