اخبار

بازدید رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت ارشاد از ستاد انتخابات نماینده مدیران مسئول

بازدید رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت ارشاد از ستاد انتخابات نماینده مدیران مسئول
همایون امیرزاده، رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در ستاد انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات از روند برگزاری انتخابات ابراز رضایت کرد.

 

به‌گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، همایون امیرزاده ضمن بازدید از روند برگزاری هفدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات با اشاره به میزان مشارکت بالای مدیران رسانه‌ها گفت: برگزاری الکترونیک انتخابات و حذف بعد مسافت، مشارکت بالای مدیران رسانه‌ها در این دوره از انتخابات را رقم می‌زند.

شایان ذکر است بنابر اعلام دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، نتایج این انتخابات انتخابات الکترونیکی که هم‌اکنون بین 122نفر از مدیران مسئول متقاضی حضور در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات در حال برگزاری است بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌دهی و تایید کمیته متشکل از نمایندگان قوای سه گانه اطلاع‌رسانی می شود.

سید علاءالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات، دقایقی پیش اعلام کرد: نظر به درخواست مدیران مسئول رسانه‌های استانی و بروز برخی اختلالات اینترنتی در برخی نقاط کشور، با تایید کمیته سه نفره ناظر بر هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، زمان رای‌گیری تا ساعت 19 تمدید شد.۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۲۰
تعداد کلیک: ۲,۲۰۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500