اخبار

نماینده قوه قضائیه از روند برگزاری انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بازدید کرد

نماینده قوه قضائیه از روند برگزاری انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بازدید کرد
قاضی ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور و نماینده قوه قضائیه در هیات نظارت بر مطبوعات، بعدازظهر امروز یکشنبه 11 آذرماه با حضور در ستاد انتخابات از روند برگزاری مرحله دوم این انتخابات الکترونیکی بازدید کرد.

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، قاضی سراج بعد ازظهر امروز ضمن بازدید از روند برگزاری مرحله دوم هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات با اعضای ستاد برگزاری، دیدار، گفتگو و از روند برگزاری ابراز رضایت کرد.

ناصر سراج پیشتر عنوان کرده بود: بر اساس برنامه ششم توسعه، برگزاری انتخابات الکترونیک جزو تکالیف است و به‌علاوه در آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات مصوب سال ۱۳۹۴، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مکلف به برگزاری انتخابات الکترونیک شده و در سال ۱۳۹۵ هم این کار را با موفقیت انجام داده و باید به جامعه مطبوعاتی کشور تبریک گفت که در این کار، پیشگام شده‌اند.

بنابراین گزارش، نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، پلیس «فتا» و نمایندگانی از سازمان بازرسی کل کشور در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات در ستاد برگزاری این انتخابات الکترونیکی حضور دارند.

مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات تا ساعت 18 در جریان است.

 

 

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۷
تعداد کلیک: ۳,۶۸۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500