اخبار

انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات در سلامت کامل در حال برگزاری است

انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات در سلامت کامل در حال برگزاری است
معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از روند برگزاری مرحله دوم انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات در جمع خبرنگاران گفت: هفدهمین دوره انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات بدون توجه به جناح‌بندی‌ها و در سلامت کامل در حال برگزاری است.

 

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، محمد سلطانی فر در تشریح جزئیات این دوره از انتخابات، گفت: با توجه به اینکه در دور نخست، تعداد مدیران مسئول شرکت کننده به حد نصاب نصف بعلاوه یک نرسید و از طرفی نفر اول حائز اکثریت 1+50 درصد را بدست نیاورد انتخابات به دور دوم کشیده شد.
وی با اشاره به اینکه در مرحله دوم این انتخابات3415 نفر واجد شرایط رای دهی به 90 نفر نامزد هستند خاطرنشان کرد: در دور نخست تعداد نامزدها 122نفر بود که با توجه به قانون و مهلت ارائه شده تعدادی تا ساعت 9 امروز از حضور در انتخابات انصراف و در مجموع 90 نفر نامزد باقی ماندند.

سلطانی‌فر حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات و همچنین نمایندگان پلیس «فتا» در ستاد انتخابات را ازجمله تمهیدات اندیشیده شده برای افزایش ضریب امنیت انتخابات عنوان کرد و افزود: هیات ویژه‌ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات بر روند برگزاری انتخابات نظارت می‌کند.

 

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۳۳
تعداد کلیک: ۳,۵۴۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500