اخبار

آمریکا می خواهد صدای مردم ایران شنیده نشود/ واکنش معاون مطبوعاتی به مسدودسازی دامنه سایت روزنامه «ایران»

آمریکا می خواهد صدای مردم ایران شنیده نشود/ واکنش معاون مطبوعاتی به مسدودسازی دامنه سایت روزنامه «ایران»
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به مسدودسازی دامنه سایت «موسسه مطبوعاتی ایران» با تاکید بر اینکه امریکا می خواهد صدای مردم ایران شنیده نشود گفت: محدود کردن روزنامه ایران که صدای مردم ایران است در همین راستا شکل گرفته و این اقدام دولت امریکا همانند دیگر سیاست‌های این کشور خلاف هرگونه حقوق انسانی واخلاقی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، محمد خُدادی با اشاره به اینکه ماهیت دولت امریکا یکجانبه گرایی با هدف کسب سود به دور از هر مولفه انسانی و حقوقی و حتی عرفی است که تبلور آن در رفتار ترامپ نمایان شده است افزود: مصادره کردن غذا و دارو و تحمیل سختی بر زنان و کودکان برای کسب منافع مادی نتیجه سیاست های امریکا است که اگرچه در گذشته در خفا صورت می‌گرفت اما امروز عریان شده و رسما اعلام می کند و ابایی هم ندارند که به عصر بربریت بازگشته است.

وی درخصوص مواضع آمریکا علیه مردم ایران در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا گفت:  اقدام هر انسانی که انسانیت را حتی درشعار قبول دارد اعلام حمایت از مردم است نه اعلام و اقدام به محاصره و فشار و تهدید و ایجاد اضطراب و رعب و وحشت علیه مردم.

به گفته معاون مطبوعاتی، اگر چه امریکایی ها مانع از دسترسی مبتلایان به کرونا به دستگاه اکسیژن و دارو و... شدند اما مشکلات مردم با همت مردم و دولت به بهترین شکل و بالاترین استاندارد حل شد چون عزت ما از خداست و همت ما هم ریشه دردین و فرهنگ ملی ما دارد.

خُدادی تصریح کرد: محدود کردن روزنامه ایران که صدای مردم ایران است در همین راستا شکل گرفته واقدام دولت امریکا همانند سیاست های این کشور خلاف هرگونه حقوق انسانی واخلاقی است؛ آن‌ها می‌خواهند صدای مردم ایران شنیده نشود و معتقدند صداها را باید با ایجاد محدودیت و ممانعت خفه کرد اگرچه این اقدامات آن‌ها محکوم به شکست بوده و خواهد بود.

وی افزود: نتیجه رفتارامریکایی ها هم اثبات نیات واقعی آن‌هاست و البته نه تنها نتیجه نداشته و نخواهد داشت بلکه باعث مقاومت، استقلال و فراهم کردن زندگی بدون امریکا درجهان شده وخواهد شد

 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۱۹
تعداد بازدید : ۳۰,۰۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید