اخبار

نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد تشریح می‌شود

نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد تشریح می‌شود
نشست هم‌اندیشی " مواد مخدر و رسانه" ​روز سه شنبه 10 تیرماه 1399 از ساعت 10 تا 12 در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

 

  به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهمانان این نشست ضمن تشریح اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از گسترش اعتیاد در جامعه، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پیرامون چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌ای مقابله با این پدیده مخرب اجتماعی می‌پردازند.

 

امیر حسین یاوری، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری، علی متقیان، مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا، علی مزینانی مدیر مسئول روزنامه هفت صبح و گیتا علی آبادی، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مهمانان و سخنرانان این نشست هستند.

 

 اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد، شناخت نقاط قوت و ضعف رسانه در آگاه‌سازی مخاطب و آشنایی با مواد مخدر صنعتی، ارزیابی اقدامات رسانه‌ها در پیشگیری از مصرف مواد مخدر، نقش رسانه‌ها درکاهش سوء مصرف مواد مخدر، چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌های جمعی در پیشگیری از اعتیاد و ارائه راهکارهایی برای اعتماد سازی بین اصحاب رسانه و مسئولان برای مبارزه با اعتیاد از محورهای اصلی این نشست عنوان شده است.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، شماره11مراجعه فرمایند.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۲۱,۵۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید