اخبار

فراخوان دور جدید رتبه‌بندی روزنامه‌ها منتشر شد

فراخوان دور جدید رتبه‌بندی روزنامه‌ها منتشر شد
مدیران مسئول روزنامه‌ها، برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه‌ها در سال (98-99)، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ 7 آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها ارسال کنند.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی روزنامه ها، ایجاد رقابت حرفه ای و سالم و روشن شدن جایگاه واقعی هر روزنامه، از مدیران مسئول محترم روزنامه ها (سراسری و غیر سراسری) دعوت می کند، برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها (سال 98-99) مطابق شیوه نامه مصوب ]اینجا[ دو نسخه از هر شماره روزنامه خود، همراه با فرم خوداظهاری تکمیل شده ]اینجا[، جداول الحاقی و مستندات لازم را تا تاریخ 7 آذر ماه جاری به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نشانی: تهران-خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک یازده، طبقه دوم، کد پستی: 1531636111، آقای خوشبخت یا خانم خرازی به شماره تماس 88735439-021 ارسال و رسید دریافت کنند.

از آنجا که برابر ماده 12 شیوه نامه رتبه بندی، در مرحله تجدید نظر، مدرک جدیدی پذیرفته نخواهد شد، از مدیران مسئول محترم روزنامه ها درخواست می شود، نسبت به ارسال کامل مدارک و مستندات، دقت لازم و اهتمام شایسته معمول دارند.

شایان ذکر است، روزنامه های استانی می توانند از طریق پست سفارشی به نشانی ذکر شده، نسبت به ارسال روزنامه و مستندات خود اقدام نمایند.

روزنامه های ارسالی برای شرکت در طرح رتبه بندی، مطابق تاریخ های اعلام شده به شرح زیر ارسال شود:

*دوشنبه، 11 شهریور، سه‌شنبه، 28 آبان و چهارشنبه، 25 دی‌ماه 1398

*شنبه، 10 خرداد و یکشنبه، 12 امرداد 1399


جدول رتبه بندی روزنامه ها برای سال 99 جدول رتبه‌بندی روزنامه‌ها

 

۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۲۳,۸۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید