اخبار

همکاری مشترک معاونت مطبوعاتی و "یونیسف" ایران در برگزاری مسابقه «زندگی کودکان در دوران همه‌گیری کرونا»

همکاری مشترک معاونت مطبوعاتی و "یونیسف" ایران در برگزاری مسابقه «زندگی کودکان در دوران همه‌گیری کرونا»
معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همکاری مشترک خود با «یونیسف» ایران، مسابقه ملی «زندگی کودکان در دوران همه‌گیری کرونا»، ویژه خبرنگاران و روزنامه‌نگاران رسانه‌های رسمی کشور را برگزار می‌کند.

به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هدف از برگزاری مسابقه «زندگی کودکان در دوران همه‌گیری کرونا»، ارتقای تولیدات رسانه‌ای با موضوع مسائل کودکان در دوران همه‌گیری کرونا و همچنین شناسایی فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی کودکان و والدین آن‌ها در این دوران است.

بر این اساس، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران رسانه‌های رسمی، در صورت تمایل به شرکت در این مسابقه، تا 31 اردیبهشت‌ماه 1400 فرصت دارند، گزارش‌های خبری (صرفا نوشتاری) منتشر شده خود از زمان شیوع تا 30 اردیبهشت‌ 1400را به نشانی الکترونیکی: photo99@e-rasaneh.ir ارسال کنند.

گزارش‌های خبری می‌بایست به‌صورت آنلاین در وب‌سایت رسانه قابل دسترسی بوده و لینک مطالب در ایمیل ارسالی ارائه شوند. همچنین آثار باید مطابق با استانداردهای اخلاقی روزنامه‌نگاری کشور و یونیسف باشند و سوژه‌ها به‌صورت احترام‌آمیز و با حفظ کرامت انسانی ترسیم شوند.

کودکان و سلامت، کودکان و آموزش، کودکان و والدین، کودکان و زندگی روزمره، کودکان و بازی و کودکان و قرنطینه، همگی در دوران همه‌گیری کرونا، ازجمله محورهای این مسابقه است.

علاقه‌مندان واجد شرایط، می‌توانند اطلاعات بیشتر را اینجا مشاهده کنند.

 

 

 

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۳۰
تعداد بازدید : ۹۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید