اخبار

برگزیدگان نوزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی معرفی شدند

برگزیدگان نوزدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی معرفی شدند
نفرات برگزیده نوزدهمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی، صبح امروز، طی مراسمی در تالار وحدت، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش دبیرخانه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی، هیئت داوران جشنواره، نفرات برتر هر یک از بخش های جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری ها را به شرح ذیل معرفی کرد:

مهدی خلیلی در بخش سراسری، حائز رتبه اول در زمینه مقاله فرهنگی شد و محمد جداری عالی، سید رضی موسوی و علی یحیایی، نفرات شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شدند.

در زمینه مقاله اقتصادی، حسین سلطان آبادی رتبه اول و حسن فرامرزی، محمد نقی نظرپور، فاطمه رضایی و ایوب خزایی، نفرات شایسته تقدیر شناخته شدند.

فرشته اثنی عشری در زمینه گزارش غیر خبری، رتبه اول را به دست آورد و محسن ظهوری و محمد صادق منصور بعنوان نفرات قابل تقدیر در این زمینه معرفی شدند.

در زمینه عکس غیر خبری، علیرضا عطاریانی حائز رتبه اول شد و ابراهیم رجبیان و بهنام عابدی، نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

اصغر زارع کهنمویی، رتبه اول در زمینه مصاحبه را به دست آورد و سمانه صادق قلی خانی و محمد رحمانی، شایسته تقدیر شناخته شدند.

در زمینه خبر، حمیده گودرزی، رتبه اول و فهیمه خزایی فر و معصومه ملکی نفرات شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شدند.

در زمینه طرح و کاریکاتور، محمدعلی رجبی نفر اول و حسین کشت کار و نوید شریفی، شایسته تقدیر شناخته شدند.

محمد علیایی مقدم، رتبه اول صفحه آرایی را به دست آورد و سلمان رئیس عبداللهی، شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شد.

رتبه اول در زمینه مقالات تخصصی را محمدحسین شیخ حافظ به دست آورد و مهسا ماه پیشانیان، فرهاد مهدوی و عباس کاردان به عنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

همچنین، دنیا حیدری بیدواز در زمینه سرمقاله یادداشت، بابک اسماعیلی و سعید مثتقاثی، در زمینه مقاله سیاسی، شهرام شیرکوند و محمدرضا مانه فر در زمینه مقاله اجتماعی، مریم خباز و فیض الله پیری در زمینه گزارش خبری، مسعود نوذری در زمینه عکس خبری، علی کاوری و آسیه اسدپور در زمینه تیتر و اسماعیل عسلی و یونس گریوانی را در زمینه طنز مکتوب، به عنوان نفرات شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش استانی نیز هیئت داوران، سید یحیی حسینی را به عنوان نفر اول و علیرضا صلواتی را شایسته تقدیر در زمینه مقاله سیاسی معرفی کردند.

اسفندیار سپهری نیا حائز رتبه اول در زمینه مقاله اجتماعی شد و شیما محمدی و غلام بناوند نقده، نفرات شایسته تقدیر در این زمینه شناخته شدند.

در زمینه گزارش خبری، محمدباقر نباتی مقدم، رتبه اول را به دست آورد و جواد بهرام پور، شایسته تقدیر شناخته شد.

فاطمه محمدی در زمینه گزارش غیر خبری رتبه اول را به دست آورد و اسکندر خنجری و نازلی حیدرزاده بعنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

در زمینه عکس خبری، مهدی بلوریان حائز رتبه اول و حمید موقر، شایسته تقدیر شناخته شد.

امید شکری، رتبه اول در زمینه عکس غیر خبری را به دست آورد و میلاد معصومی و سعید سروش، شایسته تقدیر شناخته شدند.

در زمینه مصاحبه، سید ایمان ضیابری سیدین، رتبه اول و آسیه عسگری و محمدامین خوش نیت نفرات شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شدند.

در زمینه خبر، مهناز خجسته نیا نفر اول و حسن دهقان و مهدی عسگری، شایسته تقدیر شناخته شدند.

مهدی رفائی، رتبه اول تیتر نویسی را به دست آورد و بهاره فتح آبادی و ناهید زمانی، شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شدند.

رتبه اول در زمینه طنز مکتوب را راشد انصاری به دست آورد و فرهاد ناجی و فرهاد باغشمال آذر به عنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

در زمینه صفخه آرایی، علیرضا کریم زاده شهری، رتبه اول را به دست آورد و رضا ماه پیکر و نادر تیموری، شایسته تقدیر شناخته شدند.

همچنین، سعید احمدیان و عصمت محمودی در زمینه سرمقاله یادداشت، روح الله مهدی پناه در زمینه مقاله فرهنگی، مریم معمار، مصطفی انتظاری هروی و الهام فرهادی در زمینه مقاله اقتصادی و احمدرضا سهرابی و یاسر دلفان در زمینه طرح و کاریکاتور، به عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

بخش خبرگزاری ها

در بخش خبرگزاری ها، هیئت داوران، صدیقه حسینی را به عنوان نفر اول و مریم گل باز را شایسته تقدیر در زمینه خبر معرفی کرد.

مریم سلیمی، رتبه اول گزارش را به دست آورد و حمید نور شمسی، شایسته تقدیر شناخته شد.

در زمینه عکس، مهدی قاسمی رتبه اول را کسب کرد و نصرالله فروتن فر و امیر پورمند، شایسته تقدیر معرفی شدند.

رتیه اول در زمینه مصاحبه را هدا عربشاهی به دست آورد و میثم اکبر پوری و فاطمه حامدی خواه به عنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

در زمینه تفسیر و تحلیل خبر، مریم مسعود حائز رتبه اول و حامد شهبازی و امیر پرورش، قابل تقدیر شناخته شدند.

در بخش پایگاه های اینترنتی، هیئت داوران، مریم یوشی زاده را به عنوان نفر اول و موسی کاظم زاده و سعیده آقاخانی را شایسته تقدیر در زمینه گزارش معرفی کردند.

رتبه اول در زمینه مصاحبه را عباس رضایی ثمرین کسب کرد و زهرا صلواتی شایسته تقدیر شناخته شد.

در زمینه تفسیر و تحلیل خبر، داود احمدزاده، رتبه اول را به دست آورد و سعید کوشافر و فاطمه اسماعیلی، شایسته تقدیر معرفی شدند.

همچنین، احمد معینی جم، علی حسن پور و میلاد بهشتی در زمینه عکس، شایسته تقدیر شناخته شدند.

بخش ویژه

در بخش ویژه، هیئت داوران، صدیقه توانا را در زمینه «تبیین نقش مطبوعات و رسانه ها در تحکیم اقتصاد مقاومتی و محقق شدن تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» به عنوان نفر اول و حسن صدرایی عارف و محمد علی خلجی را شایسته تقدیر معرفی کرد.

گالیا توانگر، در زمینه «تبیین کارکرد رسانه ها؛ کلام صادقانه، نگاه منصفانه و نقد مشفقانه» رتبه اول را به دست آورد و رضا نساجی زواره و بنیامین انصاری نسب شایسته تقدیر شناخته شدند.

در زمینه «همگرایی و اتحاد جهان اسلام برای مقابله با توطئه های صهیونیستی و حمایت از بیداری ملت های مسلمان»، رتبه اول را بهرام اخوان کاظمی به دست آورد و سجاد اسلامیان، محمد جمشیدی و سید حمید هاشمی، به عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

همچنین، پریسا رضازاده جلالی و مهدی جعفری در زمینه «آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی با محوریت تاکید بر اصول اعتقادی، احکام و عبادات، ترویج ازدواج جوانان، تربیت کودکان و نونهالان و...» و حسن فرامرزی، لیلا خطیب زاده، محسن داوری و شهرام شیرکوند در زمینه «ترویج و تبلیغ فرهنگ کار و کارآفرینی و تبیین جایگاه تعاونی ها در تحکیم بنیان های اقتصادی کشور» شایسته تقدیر شناخته شدند. 

هیئت داوران در بخش «جشنواره سید جمال الدین اسدآبادی» و «صلح و عدالت»، محمد المعروفی را در زمینه رسانه های خارجی به عنوان نفر برتر و سید احمد موسوی مبلغ و مختار پرتو را شایسته تقدیر معرفی کرد.

همچنین در بخش جشنواره ویژه گرامیداشت پیامبر اعظم (ع)، علیرضا کریمی و محمدعلی ندایی، نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها صبح روز سه شنبه با حضور علاقمندان عرصه فرهنگ و رسانه، مدیران و سیاستگذاران فرهنگی و مطبوعاتی و دست اندرکارن رسانه های کشور در تالار وحدت برگزار شد.

۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۳:۳۷
تعداد کلیک: ۱,۳۰۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500